Audrius Banionis

Audrius Banionis

Posted

1998 m. ūkininkas Audrius Banionis įkūrė ūkį, kuris darbščių žmonių pastangomis išaugo į daugiašakį ūkį. Ūkyje ne tik auginamos kiaulės, galvijai ir pašarai, bet yra ir mėsos perdirbimo įmonė, skerdykla. Mėsos perdirbimo ceche pagaminta produkcija išvežiojama į ūkininkų turgelius.

A. Banionio mėsos perdirbimo cechas pradėjo veikti 2009 m. Įmonėje yra įdiegta RVASVAT sistema, todėl nuolatos kontroliuojama produkcijos kokybė. Produkcija gaminama tik iš ūkyje užaugintos žaliavos, o periodiškai atliekami produkcijos laboratoriniai tyrimai užtikrina aukštą gaminių kokybę. Nors produkcija yra gaminama ūkininko ūkyje, tačiau kokybiniais rodikliais ji nenusileidžia dideliems mėsos perdirbėjams. Įmonė vertina ir puoselėja senąsias kaimiško ūkio ir maisto ruošimo technologijas.

Ūkininko mėsos gaminiai skanūs ir aromatingi, todėl greitai juos pastebėjo ir palankiai įvertino reiklūs vartotojai. Visa mėsos cecho produkcija gaminama tik iš ūkyje išaugintų kiaulių ir galvijų, kurie šeriami tik ūkyje užaugintais ir pagamintais pašarais. Tokia technologija išaugintą mėsą daro ypatinga: ji sveika, skani ir aromatinga. Iš kokybiškos žaliavos pagaminama ir kokybiška produkcija.

Kontaktai

Adresas        Margininkai, Kauno r.
Telefonas      +370 698 82358