Jacevičius Ričardas

Ričardas Jacevičius

Posted

Ričardas ir Dalia Jacevičiai ūkininkauti pradėjo nuo 1995 m. Tada dar turėjo 1 karvutę ir 1 telyčaitę. Laikui bėgant karvutės vedė veršelius, jie visi užauginti ir šiandien ūkininkai turi 15 karvių bandą. Banda yra kontroliuojama.

Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 metų programos „Pusiau natūrinis ūkininkavimas“ metu ūkininkai įsigijo šienavimo padargus ir melžimo įrangą.

Jacevičių ūkis - 20 ha nuosavos žemės ir 5 ha nuomojamos žemės. Didžiąją dalį žemių sudaro pievos, auginama 5 ha grūdinių javų. Nedideliame sode auginamos braškės, avietės, serbentai, kriaušės, obelys ir kita. Taip pat auginama 0,10 arų česnakų ir kitos įvairios daržovės, kurių dalis naudojama sūrių gardinimui.

Ūkyje dirba visa šeimyna: Dalia ir Ričardas, padeda sūnus Laisvydas, dukra Egidija ir mažasis pagalbininkas Orestas. Pagrindinis ūkio gyvavimo šaltinis: gaminamas žalias pienas ir pieno produktai (saldaus pieno sūriai, sūriai su kmynais, pasaldinti sūriai su razinomis, aguonomis, cinamonu, tai pat kepti sūriai su česnakais, morkomis, petražolėmis, kepti sūriai be priedų. Tai pat gaminama varškė, grietinė, sviestas ir įvairūs jogurtai, pagardinti įvairiomis uogomis, užaugintomis sode. Pieno produktai gaminami tik iš ūkyje primelžto pieno laikantis higienos reikalavimų.

Kontaktai

Adresas      Skaistgirio sen., Jurdaičiai, Joniškio raj.
Tel.         +370 686 10653
El. paštas   egidija13@gmail.com