Kaimiškas dūmas titulinis

Kaimiškas dūmas

Posted

UAB "Kaimiškas dūmas" rinkoje gyvuoja nuo 1996 metų spalio 25 d. Pagrindinė įmonės veikla -gamyba: šalto rūkymo kaimiški gaminiai, dešros, karšto rūkymo kumpeliai bei virti naminiai vyniotiniai. Nuo veiklos pradžios įmonė tobulino ir plėtė savo gaminių asortimentą, tad dabar pirkėjams siūlo apie 40 rūšių kiaulienos, paukštienos gaminių. Įmonėje dirbančius darbuotojus vienija bendras tikslas - gaminti kuo natūralesnius, kokybiškus mėsos gaminius, kad patenkintų kiekvieno pirkėjo poreikį.

Atsižvelgdama į nuolatos didėjančią paklausą, įmonė šaltai rūkytus mėsos gaminius gamina pagal senoviškus, tradicinius receptus, kurie sūdomi sausu būdu, apibarstant natūraliais česnakais ir prieskoniais. Tuomet gaminiai įsisūrija savo sultyse ir apvartomi tam, kad gerai ir tolygiai pasiskirstytų druska su prieskoniais. Tokiu būdu gaminiai tampa minkšti, aromatingi.

Siekiant pagaminti išskirtinio, tikro kaimiško dūmo skonio, auksčiausios rūšies šaltai rūkyti kumpiai, dešros, skilandinės dešros, kumpeliai bei kiti gaminiai yra rūkomi kaimiškose rūkyklose, juodalksnių malkomis bei jų pjuvenomis. Išrūkyti gaminiai įgauna gražią spalvą, yra sausi, tad skanaujant jaučiasi malonus, tikro kaimiško dūmo skonis. Verta paragauti!

Kontaktai

Adresas        Lietuva, Tauragės raj., Dacijonų km, Pienių g. 1
Telefonas      +370 687 46897
El. paštas     info@kaimiskasdumas.lt

Tinklavietė
www.kaimiskasdumas.lt