Marcinkevičių ūkis titulinis

Darius Marcinkevičius

Posted

Ūkininko Dariaus Marcinkevičiaus ūkis įkurtas 2011 metais sausio 12 dieną , kuris randasi Kiemėnų kaime, Pasvalio rajone. Ūkyje yra auginamos kiaulės, grūdinės kultūros, pašariniai augalai. Kilus idėjai savo užaugintas kiaules perdirbti į skanius vienetinius pagal senovinius receptus rūkytus mėsos gaminius, buvo įkurtas mėsos perdirbimo cechas „M.B. Marcinkevičių ūkis“ Elektronikos g. 50 Panevėžyje.

Kad pagaminti gaminiai atitiktų šių dienų technologinius bei higieninius reikalavimus, HN atitikimų kriterijus, įkūrėme nedidelį mėsos perdirbimo cechą, toliau nuo miesto, kad galėtumėme įrengti kaimiškas rūkyklas, kūrenamas malkomis, taip pat įsirengėme sūdymo, brandinimo bei sandėliavimo patalpas. Taip buvo pradėtas senovinių kaimiškų kiaulienos gaminių perdirbimo verslas. Mūsų įmonė pirkėjui siūlo  virš dvidešimt pavadinimų rūkytų kaimiškų gaminių, kurie yra skanūs, kvepia alksnio malkų dūmu, teikia gerą skonį. Šie gaminiai šiandieną sėkmingai skinasi kelią į Lietuvos rinką ir vartotojų namus.

Visi rūkyti gaminiai yra perdirbami nedideliais kiekiais, kruopščiai apdorojant žaliavą pagal senovinius receptus. Gaminiai pateikiami vartotojui tik su natūraliais prieskoniais, sūdomi natūralia druska, rūkomi natūraliai alksnio mediena ir pjuvenomis. Jie visi yra natūralūs, pagaminti iš grynos mėsos nenaudojant jokių mėsos pakaitalų, ar kitokių nenatūralių priedų. Visi įmonės gaminiai yra lietuviškos kilmės, atitinkantys aukščiausios kokybės reikalavimus. Gyvuliai į skerdyklą yra vežami iš šeimos ūkio arba perkami iš aplinkinių ūkininkų Pasvalio, Biržų, Panevėžio rajonų. Iš viso įmonėje dirba 12 darbuotojų. Tai yra šeimos verslas, nes joje dirba visi šeimos nariai.

Kontaktai

Adresas     Elektronikos g. 50, LT-35116, PANEVĖŽYS
Telefonas    8 (683) 67387
El. paštas    dariusukis@gmail.com