Medaus Magija

Posted

MB „Medaus Magija“ ypatingo medaus kūrėja. Bendrijos produktas - tai natūralus lietuviškas bičių medus sumaišytas su džiovintomis šaltyje (liofilizuotomis) uogomis bei kitais vaistiniais augalais. Bendrijos produktai išsiskiria magišku medaus skoniu, bei neįprastu stiklainiukų, etikečių ir dovanų pakuočių dizainu.

Medaus desertų rinkiniai:

  • Medaus desertų rinkinys su avietėmis, spanguolėmis ir mėlynėmis. Medus su avietėmis, patiks kiekvienam mėgstančiam švelnų, saldų medų. Medaus desertas su spanguolėmis – nuotykių ieškotojams, kuriems patinka rūgštelė. Rinkinio paletę užbaigia „mėlynasis perlas“ – tai medus su mėlynėmis, ieškantiems spalvų ir skonio kontrastų bei saldumo.
  • Medaus desertų rinkinys su avietėmis, šaltalankiais ir spanguolėmis.
    Norintiems prisiminti vasarą - medus su avietėmis, leis atrasti švelnų, saldų medų. Medaus desertas su šaltalankiais – tai sodrus oranžinis derinys, su tobulai suderinta saldžia rūgštele. O stipriausią rūgštelę turi medaus desertas su spanguole.
  • Medaus desertų rinkinys su citrinomis ir imbieru, šaltalankiais, bei juodaisiais serbentais. Medus su citrina ir imbieru – saldžiai aštri pagalba Jūsų imunitetui. Desertas su šaltalankiais, kupinas vitamino C, kuris tobulai suderina rūgštelę su saldumu. Vertinantiems juodąją vitaminų jėgą - medus su juodaisiais serbentais.

Kontaktai

Adresas         Lauryno Ivinskio g. 74, LT-75113 Šilalės raj. Lietuva
Telefonas       (8-656) 66723
El paštas       info@medausmagija.eu

Tinklavietė
www.medausmagija.eu/lt