Vytauto Narausko titulinė nuotrauka

Vytautas Narauskas

Produktai:
Posted

Šeimos ūkis įregistruotas 2005 metų sausio mėn. Visus darbus atlieka šeimos nariai. Pagrindinė veikla - daržovių auginimas. Daržovės auginamos ir polietileniniuose šiltnamiuose, ir lauke. Sezoną ūkininkai pradeda šiltnamyje išaugintomis žalumyninėmis daržovėmis: svogūnų laiškais, salotomis, ridikėliais, sultenėmis, krapais, špinatais ir kitos prieskoninėmis daržovės. Vasaros sezonui šiltnamiuose yra auginami agurkai, pomidorai, paprikos. Visos daržovės auga natūraliame grunte, be cheminių preparatų ir augimo stimuliatorių. Trąšoms naudojamas paukščių mėšlas, kompostas ir mikroelementai.

Atvirame grunte, apie 120 arų plote, šeima augina lauko daržoves: svogūnus, cukinijas, lauko agurkus, burokėlius, kopūstus, morkas, moliūgus, prieskonines žalumynines daržoves. 30 arų plote auginamos bulvės, kurių dalis taip pat parduodama mobiliuosiuse ūkininkų turgeliuose. Ūkininkai taip pat turi nedidelius braškių ir aviečių plotelius.

Žemė įdirbama sava technika, naudojant traktorių T-40, plūgus, kultivatorių, kaupiką, kasamąją, sėjamą, frezą. Pasak ūkininkų, 2018 metų pavasarinis derlius vėluos dėl prastų oro sąlygų.

Kontaktai

Telefonas    8 614 18288
El. paštas   juranara@gmail.com